Klarsan to firma z branży uzdatniania wody, która już od lat współpracuje z klientami indywidualnymi, komercyjnymi, biurami projektowymi i instalatorami. Szeroki zakres usług daje możliwość doboru najbardziej optymalnego systemu uzdatniania wody. Teraz firma Klarsan przygotowała coś specjalnego!

Nowoczesne uzdatnianie wody

– W tym roku zdecydowaliśmy się na coś specjalnego! To ważny moment w historii firmy – mówi nam jeden z pracowników – nowa identyfikacja wizualna doskonale komponuje się z naszą codzienną działalnością. Logo świetnie odzwierciedla proces filtracji wody. Naszym zadaniem jest doprowadzenie wody do właściwych parametrów. Do tego chcemy zapewnić naszym Klientom wydajne, najlepsze jakościowo i rzecz jasna ekonomiczne rozwiązania. Staramy się być na bieżąco. Teraz te wszystkie cechy będzie mógł zaobserwować każdy, kto zobaczy nowe logo, katalog, czy stronę internetową.

Kto może się zgłosić do firmy Klarsan?

Do firmy Klarsan może zgłosić się każdy, kto potrzebuje doprowadzić parametry wody do oczekiwanych wartości. Firma zajmuje się przygotowaniem wody do celów przemysłowych, bytowych i rekreacyjnych. Zlecenia dotyczą wody: pitnej, kotłowej, grzewczej, procesowej, technologicznej, do sektora HoReCa oraz wież chłodniczych i klimatyzacji.

Jak to działa?

Podczas kontaktu z firmą Klarsan zawsze jest miejsce na konsultację, wywiad oraz wizję lokalną. Jeśli zachodzi taka potrzeba, przeprowadzana jest analiza wody. Badania fizykochemiczne przeprowadzane są za pomocą profesjonalnej aparatury pomiarowej znajdującej się w laboratorium. W następnych krokach dobierane są urządzenia do filtracji wody najlepiej dopasowane do potrzeb. Istnieje również możliwość montażu, serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Poznaj bliżej działalność firmy Klarsan

Więcej informacji dotyczących działalności firmy Klarsan znajdziesz na stronie internetowej. Tam także wszelkie informacje o oferowanych produktach.

Wejdź na stronę klarsan.pl i dowiedz się więcej o pełnej ofercie oraz komponentach do gospodarstw domowych i przemysłu.

Klarsan - nowa identyfikacja wizualna