Na rynku właśnie pojawił się kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro 35! To produkt przeznaczony do dużych gospodarstw domowych. Jeśli zużycie wody w Twoim domu jest duże, a mimo to chcesz sobie poradzić z twardą wodą w sposób ekonomiczny i wydajny, weź to urządzenie pod uwagę! Oto najważniejsze informacje o Ecoperla Toro 35!

Ecoperla – marka, która ma wiele do zaoferowania

Ecoperla to polska marka oferująca rozwiązania pomocne w poprawie jakości wody w gospodarstwach domowych. Wśród produktów znajdują się zarówno niewielkie filtry kuchenne, jak i centralne stacje uzdatniania wody o dużych wydajnościach. Urządzenia są przeznaczone zarówno do wody wodociągowej, jak też wody z własnego ujęcia. Wszystkie wyróżnia funkcjonalność, wygoda użytkowania, ekonomiczna eksploatacja oraz to, że są produkowane na terenie Europy. Marka Ecoperla oprócz samych urządzeń do uzdatniania wody oferuje także wiedzę. Odbiorcy mają dostęp do wiedzy merytorycznej o uzdatnianiu wody poprzez kanał marki na YouTube.

Jednym z najpopularniejszych urządzeń oferowanych przez markę jest kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro. Wcześniej był dostępny tylko z 20 litrami złoża. Obecnie jest to seria w skład której wchodzi zmiękczacz wody Ecoperla Toro 24 oraz Ecoperla Toro 35.

Ecoperla Toro – znany i ceniony zmiękczacz wody

Ecoperla Toro 24 jest zmiękczaczem wody, który bardzo szybko zyskał spore grono fanów. Wszystko ze względu na jego bardzo nowoczesny, nietypowy wygląd. Opływowy kształt oraz niewielkie wymiary sprawiły, że przyciąga uwagę. Zaletami była też naprawdę atrakcyjna cena, a także wysokiej jakości komponenty. Do tego jeszcze dochodzą niskie koszty eksploatacji.

Jednak 24 litry złoża filtracyjnego nie było wystarczającą ilością w każdym wypadku. Z tego właśnie powodu polska marka Ecoperla zdecydowała się na wprowadzenie większego modelu z aż 35-cioma litrami żywicy jonowymiennej. Obecnie Ecoperla Toro 35 jest jednym z największych zmiękczaczy wody dostępnych na rynku.

Ecoperla Toro 35 – nowy, większy, bardziej wydajny

Ecoperla Toro 35 nie różni się praktycznie niczym od mniejszej wersji. Dzieli je jedynie ilość złoża filtracyjnego oraz wysokość – reszta pozostaje taka sama. Mimo ilości zastosowanego złoża nadal mamy do czynienia z kompaktową obudową. Dzięki temu urządzenie nie zajmuje aż tyle miejsca, jest estetyczne i łatwe do utrzymania w czystości.

Ten model doskonale sprawdza się przy bardzo wysokim stopniu twardości wody. Będzie też idealnym rozwiązaniem w przypadku domów o dużym metrażu, wysokim zużyciu wody oraz wieloosobowych rodzinach.

Duża ilość złoża w kompaktowej obudowie

W kompaktowej obudowie zmiękczacza wody Ecoperla Toro 35 zmieściło się aż 35 litrów żywicy jonowymiennej. To ilość, która pozwala na bardzo długi kontakt wody z żywicą jonowymienną, a więc dokładne zmiękczanie wody. Ponadto taka ilość złoża wymaga nieco rzadszej regeneracji niż zmiękczacze wody z mniejszą pojemnością.

Ogromną zaletą jest również zastosowanie monosferycznej żywicy jonowymiennej. To odmiana charakteryzująca się dużą trwałością, odpornością na eksploatację. Można ją wymienić nawet po upływie 7-10 lat. Ponadto potrzebuje znacznie mniejszych ilości wody i soli na regenerację niż w przypadku żywic polisferycznych.

Ekonomiczna eksploatacja

Mimo swojego rozmiaru o Ecoperla Toro 35 z całą pewnością nie można powiedzieć, że jest drogi w eksploatacji. Wręcz przeciwnie! Wszystko dzięki Ecoperla Perfect System kompatybilnemu z przepływem przeciwprądowym.

Ecoperla Perfect System to specjalny system ustawień głowicy sterującej, które sprawiają, że zmiękczacz wody działa bardzo ekonomicznie, bezawaryjnie przez wiele lat. Dzięki nim złoże nie ulega zbyt wczesnemu zużyciu, a na regenerację zużywane są najmniejsze możliwe ilości wody i soli.

Bardzo łatwy montaż

Ecoperla Toro 35 posiada niewielką szerokość i głębokość. Dzięki temu można go zainstalować nawet we wnękach i trudniej dostępnych miejscach. Ten zmiękczacz wody jest znacznie łatwiejszy w instalacji w porównaniu z konkurencyjnymi modelami. Wszystko dzięki jego nietypowej budowie – odseparowano zbiornik solanki od butli ciśnieniowej. Wystarczy najpierw zamontować jeden element, a następnie dopasować resztę. Warto użyć węży elastycznych – to dodatkowo ułatwi montaż.

10 lat gwarancji na Ecoperla Toro!

Oba zmiękczacze wody Ecoperla Toro są objęte aż 10-letnią gwarancją! To fantastyczne warunki, które są najlepszym świadectwem trwałości i solidności dobranych komponentów.

Funkcjonalność i wygoda z Ecoperla Toro 35

To jeszcze nie wszystkie zalety Ecoperla Toro 35! Ma wbudowany mieszacz i by-pass. Panel do obsługi jest bardzo intuicyjny, natomiast na ekranie wyświetlają się wszystkie najważniejsze informacje.

Poznaj Ecoperla Toro 35 bliżej: https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-toro-35/