Twarda woda w gospodarstwie domowym zdecydowanie nie ułatwia nam życia. Okazuje się, że ma ona bardzo zły wpływ na żywotność naszego sprzętu AGD, który ma z nią kontakt. Ponadto, chyba każda gospodyni domowa zna problem osady wytrącającego się z wody i osiadającego na sprzętach sanitarnych.

Okazuje się, że jest rozwiązanie, które sprawi, że środki czystości do walki z kamieniem będą mogły odejść w zapomnienie!

Nowoczesne zmiękczacze wody Ecoperla

Takie rozwiązanie daje nam marka Ecoperla, która całkiem niedawno wprowadziła na rynek innowacyjny zmiękczacz wody polskiej marki Ecoperla Toro 20. Jest to ratunek dla tych wszystkich osób, którym problem twardej wody utrudnia życia.

Co wyróżnia zmiękczacz wody Ecoperla Toro?

Ecoperla Toro 20 wyróżnia się niebanalnym projektem, wyglądem i wymiarami, które umożliwiają zastosowanie go nawet w małych pomieszczeniach. połączenie dedykowanej głowicy sterującej i przepływu przeciwprądowego oznacza otrzymanie optymalnej jakości wody przy jednoczesnej redukcji zużycia wody i soli.

Sam pojemnik na sól umieszczony jest z przodu urządzenia na zawiasach, co znacznie usprawnia proces dosypywania soli. Z montażem zmiękczacza wody Ecoperla Toro 20 poradzi sobie praktycznie każdy, ze względu na intuicyjną obsługę i prostotę konstrukcji.

Pożegnaj problem twardej wody raz na zawsze! Przeczytaj więcej: https://www.krainawody.pl/668-zmiekczacz-ecoperla-toro-20.html

kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Toro

Długa gwarancja na zmiękczacze wody Ecoperla Toro

Seria zmiękczaczy wody Ecoperla Toro jest objęta aż 10-letnią gwarancją! To fantastyczne warunki, które są najlepszym świadectwem trwałości i solidności dobranych komponentów.