Specjaliści notują, że do większości polskich gospodarstw domowych doprowadzana jest woda złej jakości. Jej podstawową wadą jest twardość, czyli zbyt duża ilość związków mineralnych. Twarda woda jest nie tylko niezdrowa, jeśli chodzi o kontakt ze skórą i spożycie, ale też znacznie przyczynia się do uszkodzeń sprzętu AGD i nieestetycznego wyglądu armatury, na której pozostawia trudny do zmycia osad. Żeby polepszyć stan wody w domu, warto zdecydować się na zakup zmiękczacza do wody.

Jaki zmiękczacz do wody wybrać?

Zmiękczacz wody to inwestycja na lata. Powinien być wysokiej jakości i cechować się ekonomicznością – te cechy spełnia model Ecoperla Slimline 24 renomowanej polskiej marki Ecoperla. Zmiękczacz wody opracowany został przez profesjonalistów mających ogromne doświadczenie w filtracji wody. Ecoperla Slimline 24 bez problemu usuwa z wody nadmiar minerałów i sprawia, że ta staje się miękka i przyjemniejsza w codziennym użyciu.

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24

Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline 24

Co zyskujemy montując Ecoperla Slimline 24?

Montaż Ecoperla Slimline 24 wiąże się z wieloma zaletami. Przede wszystkim zapomnieć będziemy mogli o ciągłym szorowaniu kafelek i sprzętu AGD, a także dodawaniu ogromnych ilości płynu do płukania do każdego prania. Miękka woda potraktuje nasze sprzęty domowe dużo bardziej troskliwie. Co więcej, urządzenia z tej serii zostały wyposażone w moduł WiFi, dzięki któremu za pomocą specjalnej aplikacji użytkownik może połączyć się ze swoim zmiękczaczem wody i monitorować jego pracę z każdego miejsca na świecie.