Ecoperla Tower to seria sprzętów oferowanych przez polską markę Ecoperla. Są to urządzenia o dużych wydajnościach, które znajdują swoje zastosowanie w wielu trudnych przypadkach dotyczących uzdatniania wody. Większość z nich posiada dostęp do parametrów Ecoperla Smart System. Jest to zestaw optymalnych ustawień pracy danego urządzenia, które dobierane są bezpośrednio do indywidualnych właściwości wody użytkownika.

Złoża dobrane do konkretnych problemów

Dużymi wydajnościami charakteryzują się zmiękczacze wody, wyposażone w złoże filtracyjne najwyższej jakości. W przypadku urządzeń z serii Ecoperla Tower jest to monosferyczna żywica jonowymienna, uznawana za jedną z najlepszych na rynku. Posiada również znakomitą głowicę sterującą renomowanego producenta.

Sposób na różne zanieczyszczenia w wodzie

Doskonałe właściwości mają również duże stacje służące do wielofunkcyjnego oczyszczania wody. W serii Ecoperla Tower urządzenie posiada bardzo dokładnie wybraną mieszankę filtracyjnych złóż, które nie bez powodu cieszą się na rynku dużą popularnością. Stacja uzdatniająca jest w stanie usunąć twardość wody, a także związki organiczne, mangan, żelazo czy amoniaki. Redukuje również barwę wody i stanowi najlepsze rozwiązanie w przypadku ujęcia wody ze studni, ponieważ pozwala na najlepsze jego oczyszczenie.

Długa gwarancja na serię Ecoperla Tower

Wszystkie urządzenia polskiej marki z serii Ecoperla Tower są objęte aż 10-letnią gwarancją! To fantastyczne warunki, które są najlepszym świadectwem trwałości i solidności dobranych komponentów.