Twarda woda utrudnia życie wielu ludzi. Jedni martwią się głównie o sprzęt AGD, taki jak pralka, zmywarka, ekspres do kawy czy czajnik, inni mają dość przede wszystkim zacieków na armaturze czy kabinie prysznicowej. Polska marka Ecoperla właśnie wprowadziła na rynek linię nowoczesnych zmiękczaczy wody Ecoperla Softcab, dzięki którym rozwiązanie wszystkich problemów związanych z twardą wodą jest dostępne dla każdego.

Przede wszystkim jakość 

Tworząc kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Softcab, projektanci nie poszli na żaden kompromis. Zastosowano najwyższej klasy amerykańskie i europejskie komponenty. W szczególności należy tu wymienić głowicę sterującą oraz obudowę od amerykańskiej firmy Clack oraz niezwykle wydajne złoże zmiękczające – jonowymienną żywicę monosferyczną najwyższej klasy. Każdy zmiękczacz wody Ecoperla Softcab posiada wstępne ustawienia głowicy, pozwalające nie tylko na łatwe uruchomienie sprzętu, ale też gwarantujące ekonomiczną i bezawaryjną pracę urządzenia. Dzięki systemom antyzalniowym użytkownicy zmiękczacza wody Ecoperla Softcab mogą spać spokojnie.

>https://www.youtube.com/watch?v=vuVYmYdI45k

Zmiękczacz wody na miarę Twoich potrzeb

Ecoperla Softcab to nie tylko skuteczne, ale i oszczędne zmiękczacze wody. Urządzenia występują w trzech rozmiarach, tak by każdy mógł wybrać zmiękcza wody odpowiedni do swoich potrzeb:

  • Ecoperla Softcab 12 – bardzo mały kompakt polecany w szczególności do mieszkań lub małych domów
  • Ecoperla Softcab 25 – zmiękczacz wody średniej wielkości polecany dla 3-4 osób
  • Ecoperla Softcab 35 – zmiękczacz dla dużych gospodarstw domowych lub instalacji z bardzo twardą wodą

Rozwiązania dla każdego

Pomimo różnej objętości złoża jonowymiennego (12, 25 i 35 litrów) każdy zmiękczacz wody Ecoperla Softcab ma tylko 32 cm szerokości, dzięki czemu bez problemu zmieści się w szafie lub niewielkiej wnęce. Ecoperla Softcab jest wstępnie zaprogramowany oraz posiada menu w języku polskim. Dodatkowe funkcje autodiagnostyczne (np. przypomnienie o serwisie, zapis pracy urządzenia) sprawiają, że użytkowanie zmiękczacza wody jest wyjątkowo proste. Instalacja urządzenia również nie powinna stanowić problemu, nawet dla mało doświadczonego hydraulika. To wszystko sprawia, że zmiękczacz wody Ecoperla Softcab jest urządzeniem dla każdego.