Już jest! Nowy automat do płukania wkładów Hydra włoskiej marki Atlas Filtri. K-Matic to automatyczny zawór spustowy z timerem, który uwolni Twój czas. Teraz nie musisz już ręcznie inicjować płukania wkładu. Automat zrobi to za Ciebie, nawet jeśli w pobliżu nie ma gniazdka elektrycznego. Sprawdź!

Płukanie na baterie

K-Matic to automatyczny zawór spustowy, który jest zasilany bateriami 9V (do kupienia osobno). Ponieważ nie potrzebujesz już w pobliżu dostępu do gniazdka elektrycznego, montaż urządzenia jest nie tylko łatwy, ale też trwa zaledwie kilka minut. W zestawie z automatem jest mosiężne przyłącze, które należy wkręcić na dole klosza filtracyjnego. Bezpośrednio do tego przyłącza montuje się K-Matic, a od drugiej strony należy wkręcić lej spustowy (w standardzie z filtrami z serii Hydra). To wszystko! Nie musisz posiadać wiedzy z zakresu montażu, aby zautomatyzować działanie swojego filtra. Producent zadbał również o zabezpieczenie urządzenia. Gdy poziom baterii jest zbyt niski, zawór odcina dopływ wody.

Wybierz K-Matic i zapomnij o serwisowaniu filtrów Hydra

Filtracja mechaniczna wody w instalacji będzie niemal bezobsługowa, jeśli zainwestujesz w automat do płukania wkładów. Decydując się na takie rozwiązanie minimalizujesz koszty eksploatacyjne (rzadziej wymieniasz wkłady filtracyjne) oraz oszczędzasz czas. Nie musisz bowiem ręcznie serwisować filtra, tylko programujesz cykle płukania (odstępy między interwałami i czas trwania pojedynczej regeneracji) i masz wszystko z głowy. Dodatkowo, duży panel z ledowymi lampkami ułatwia obsługę urządzenia. Jeśli zajdzie potrzeba natychmiastowego płukania wkładu, możesz wymusić czyszczenie i pozbyć się osadów.

Kompaktowy rozmiar, intuicyjna obsługa oraz atrakcyjna cena gwarantują, że będziesz zadowolony z zakupu K-Matic. Zachęcamy do zapoznania się z materiałem filmowym przygotowanym przez Atlas Filtri.