Zmiękczanie wody w całym domu to najlepszy sposób, aby pozbyć się problemów z kamieniem kotłowym. Od czego zacząć? Na rynku pojawiła się właśnie nowa wersja bestsellerowego zmiękczacza wody Ecoperla Toro 24. Sprawdź, co oferuje!

Zmiany na lepsze

W Ecoperla Toro 24 producent zamontował udoskonalony model głowicy sterującej. Dzięki takiemu rozwiązaniu, możliwe było zastosowanie wyższej butli bez zmiany wymiarów obudowy. W praktyce oznacza to, że o 4 litry wzrosła pojemność złoża jonowymiennego. 24 litry wysokiej jakości, monosferycznej żywicy gwarantuje teraz bardziej wydajne zmiękczanie przy zachowaniu maksymalnie niskiego poboru wody i soli do regeneracji. To jednak nie wszystko!

Intuicyjna obsługa

Dzięki wprowadzonym zmianom, programowanie urządzenia stało się prostsze i bardziej intuicyjne. Podświetlany panel oraz ograniczona do minimum liczba przycisków pozwalają używać urządzenie nawet w ciemych pomieszczeniach.

Zapoznaj się z recenzją serii zmiękczaczy wody Ecoperla Toro i dowiedz się, czy takie rozwiązanie sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym.