Głowica sterująca to jeden z najważniejszych komponentów w każdym zmiękczaczu wody. Jest niezwykle istotna, ponieważ odpowiada za proces prawidłowej pracy. Czy warto wybrać zmiękczacz wody z zaworem pochodzącym z Chin? Czy kraj produkcji powinien mieć znaczenie?

Twarda woda to kłopot, z którym boryka się wielu Polaków. Uciążliwy do usunięcia osad, ciężkie awarie AGD oraz instalacji to tylko niektóre z powodów dla których chcemy zacząć walczyć z tym zjawiskiem.

Najskuteczniejszy ze sposobów? Centralny zmiękczacz wody. To urządzenia, które cieszą się sporą popularnością i są już dostępne nawet w hipermarketach budowlanych. Dobór właściwego modelu może jednak sprawić pewne kłopoty, zwłaszcza jeśli ktoś ma do czynienia z podobnymi urządzeniami po raz pierwszy.

W takich wypadkach często zaczynamy kierować się nie jakością konkretnych komponentów, a ich pochodzeniem. Często mówi się o tym, że produkty pochodzące z Chin nie mogą być dobrej jakości. Warto jednak zauważyć, że ta zakorzeniona głęboko opinia ma coraz mniej wspólnego z rzeczywistą sytuacją.

W Chinach powstaje coraz więcej przedsiębiorstw, które chcą zaistnieć na rynku światowym, ale nie ilością oferowanych dóbr lecz ich jakością. Coraz bardziej liczy się renoma, wysokie standardy i pozytywna opinia odbiorców. Najlepsze przykłady na potwierdzenie tej tezy? Huawei, Xiaomi, a z branży uzdatniania wody dość młoda firma Fobrite.

Fobrite – kilka słów o firmie

Firma Fobrite powstała w 2006 roku i choć swoją siedzibę ma na terenie Chin, to standardy i filozofię można uznać za jak najbardziej europejskie. Jest to przedsiębiorstwo z dość niedużym stażem, jednak od samego początku po dziś działa tylko w jednej dziedzinie – głowicach sterujących do zmiękczaczy wody.

Najważniejsze wartości tej firmy to rzetelność, zaufanie, wysokie standardy pracy. W Fobrite liczy się dobro pracownika i nie ma mowy o wyzysku, który powszechnie jest kojarzony z tym krajem.

Warto dodać, ze Fobrite jest jednym z pionierów w produkcji głowic sterujących do zmiękczaczy wody na terenie Chin. W związku z tym uzyskał wiele patentów.

Produkcja głowic sterujących Fobrite

Fobrite nie zdecydował się na dywersyfikację swojej działalności, jak większość przedsiębiorstw. Za cel obrał sobie tworzenie idealnych głowic do zmiękczaczy wody w pełni odpowiadających potrzebom odbiorców.

Wszystko zaczyna się od projektu, nad którym czuwa sztab doświadczonych specjalistów. Każda konstrukcja przechodzi liczne, szczegółowe badania. Po zatwierdzeniu rozpoczyna się proces produkcji oraz dystrybucji.

Fobrite tworzy głowice sterujące zarówno do domowych zmiękczaczy wody, jak i urządzeń stosowanych w dużych zakładach przemysłowych. Obecnie dużą uwagę poświęcają projektowi głowicy sterującej wyposażonej w moduł WiFi.

Firma ma również zaplecze techniczne, które służy pomocą posprzedażową.

Działania można więc uznać za kompleksowe, jednak pozostawanie w jednej dziedzinie można uznać za spory plus. Świadczy to o tym, że o głowicach sterujących do zmiękczaczy wody wiedzą naprawdę wiele. Dzięki temu zyskują coraz większą popularność na całym świecie.

Warto zdradzić, ze projekty są wzorowane na jednym z najpopularniejszych światowych producentów, który odpowiada między innymi za markę Fleck. Ich głowice sterujące cieszą się ogromną renomą i są często wymieniane obok Clack oraz Erie.

Zalety głowic sterujących od Fobrite

Przede wszystkim można być spokojnym o jakość i bezpieczeństwo stosowania głowic sterujących do zmiękczaczy wody Fobrite, ponieważ posiadają one wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym jeden z najważniejszych, czyli ISO 9001.

Ponadto są to komponenty, które można w pełni serwisować. Oznacza to, że w razie wystąpienia jakiejkolwiek awarii można je rozkręcić, oczyścić, wymienić niezbędny element lub naprawić i złożyć. To bardzo ważne, bo nie wszystkie zawory dają taką możliwość i trzeba je wymieniać w całości. To nie jest ekonomiczne i wygodne dla użytkownika.

Fobrite – dobra jakość za dobrą cenę

Choć Fobrite jest chińską firmą, to na pewno nie można o ich produktach powiedzieć, że są kiepskiej jakości. Nie należy zniechęcać się do komponentów tylko na podstawie ich pochodzenia. Fobrite ma potencjał do zaistnienia na rynku międzynarodowym dzięki przyjętej filozofii oraz standardom działania.

Głowice sterujące Fobrite to dobra jakość za rozsądne pieniądze