Na rynku dostępnych jest wiele przeróżnych filtrów kuchennych, które są świetną alternatywą dla wody w plastikowych butelkach. Najnowsza propozycja od polskiej marki Ecoperla zaskoczy jednak nawet najbardziej wymagających! Zobaczcie sami, czym wyróżnia się innowacyjna odwrócona osmoza Ecoperla Revo!

Nieustannie świeża i czysta woda dzięki Ecoperla Revo

Odwrócona osmoza Ecoperla Revo filtruje wodę na trzech etapach. Niezwykle wydajne wkłady oraz mocna membrana osmotyczna o wydajności 600 GPD zapewniają czystą, smaczną i świeżą wodę do picia. Woda pozbawiona jest zanieczyszczeń takich jak chlor i jego pochodne, metale ciężkie, pestycydy, mikroplastiki czy mikroorganizmy. Idealnie nadaje się zatem do bezpośredniego spożycia, parzenia kawy i herbaty, jak również przyrządzania na jej bazie aromatycznych potraw.

System odwróconej osmozy dba jednak nie tylko o jakość naszej wody, lecz również o bezpieczeństwo filtracji. Dzięki wbudowanemu mikroprocesorowi, urządzenie płucze wkłady filtracyjne w momencie, gdy system jest nieużywany przez ponad 24 godziny. To zapewnia najwyższą higienę i bezpieczeństwo!

Innowacyjny filtr kuchenny do każdego domu

System Ecoperla Revo kontroluje na bieżąco swoją pracę. Wbudowany system Aquastop reaguje podczas wycieku wody, odcinając jej dostęp do filtra. Ponadto sam filtr informuje nas o awariach za pomocą sygnału dźwiękowego! Co więcej, obudowa została wyposażona w diodę LED, która sygnalizuje nam konieczność wymiany konkretnego wkładu.

System Ecoperla Revo został także wyposażony w elegancki kranik z wyświetlaczem, na którym znajdziemy dwa wskaźniki, informujące o jakości wody (mierzonej za pomocą miernika TDS) oraz stanie zużycia wkładów. Filtr sam poinformuje nas o konieczności wymiany membrany osmotycznej bądź wkładów filtracyjnych! Ecoperla Revo to także niezwykle wydajny filtr, który dzięki cichej pompie ciśnieniowej zapewnia pobór wody na poziomie 1,6 litra na minutę.

Ekologiczna odwrócona osmoza

Ecoperla Revo wyróżnia się na tle innych domowych systemów odwróconej osmozy. Posiada niebywale niski odrzut do kanalizacji. Jest to tylko 1 litr odrzutu na 2 litry idealnie czystej wody! Porównując ten wynik do starszych systemów osmotycznych, w których odrzut wynosił nawet 5 litrów na 1 litr oczyszczonej wody, zdecydowanie można uznać to urządzenie za wyjątkowo ekologiczne. Z tego także względu oznaczono je symbolem Think Green with Ecoperla. To idealny filtr kuchenny, który zadba nie tylko o nasze zdrowie i wygodę, lecz także o środowisko – pozwoli ograniczyć generowany plastik do minimum!

Nowoczesny design w środku i na zewnątrz

Jak sami widzicie, ten inteligentny system odwróconej osmozy spełni nawet największe wymagania! Ecoperla Revo to innowacyjny, wysokiej jakości filtr z nieprzeciętnym, minimalistycznym designem. Dopełni każdą kuchnię i zadba o czystą, świeżą i bezpieczną wodę dla Was i Waszych bliskich!