Belgijska marka Cinntropur produkuje i sprzedaje filtry i wkłady do uzdatnianiania wody. Wieloletnie doświadczenie sprawia, że firmę na rynku wyróżnia jakość wykonania oraz oszczędności. Każdym z produktów można osiągnąć określone cele. Wszystkie urządzenia posiadają atesty ważne na całym świecie.

Filtry Cintropur

Filtry dzielą się na te do domu i przemysłu. Pierwsze chronią instalację lub można je montować bezpośrednio przed np zmiękczaczami. W zależności od doboru wkładu, filtr będzie w stanie usunąć zabrudzenia różnego kalibru. Seria przemysłowa sprawdzi się w restauracjach, szkołach, a nawet dużych zakładach. Przy użyciu tego zakresu produktów można ochronić maszyny produkcyjne czy sieci sanitarne. Lampy bakteriobójcze z kolei uzdatniają wodę deszczową, studzienną czy wodociągową. Ich działanie jest możliwe dzięki bezlitosnemu dla bakterii promieniowaniu UV.

Wkłady Cintropur

Wkłady pasują do filtrów na zasadzie analogii. Najlepiej stosować je razem, ponieważ producent twierdzi, że to najprostsza droga do najlepszych rezultatów i oszczędności. Węgiel aktywny Cintropur pomoże zwalczyć między innymi niekorzystny zapach wody chlorowanej. Stosuje się go do wkładów z inżektorem oraz pudełek CTN.