W branży uzdatniania wody pojawił się nowy gracz – polska marka Ecoperla cieszy się coraz większą popularnością i zaufaniem klientów. Skąd ten fenomen?

Premiera produktów polskiej marki Ecoperla miała miejsce w styczniu 2017. Obecnie te urządzenia do filtracji wody są dostępne w sklepach stacjonarnych oraz internetowych. W tym przypadku cena oraz jakość idą ze sobą w parze.

Produkty Ecoperla są przeznaczone do kompleksowego uzdatniania wody w gospodarstwach domowych. W ofercie można znaleźć zarówno produkty przeznaczone do uzdatniania wody pitnej, jak też użytkowej.

Ecoperla proponuje system odwróconej osmozy Ecoperla Rosa, jakiego jeszcze nie było na polskim rynku. Oprócz doskonale oczyszczonej wody przeznaczonej do gotowania i przyrządzania napojów zapewnia wodę do picia bogatą w magnez oraz o wysokim pH. Drugim filtrem kuchennym z gamy produktów jest system nanofiltracji Ecoperla Nano stworzony do ochrony jonizatorów wody.

Wśród filtrów na cały dom można znaleźć kompaktowe zmiękczacze wody Ecoperla Toro i Ecoperla Slimline oraz kompaktowa stacja wielofunkcyjna Ecoperla Multicab.

Nowością jest też seria urządzeń filtracyjnych o dużych wydajnościach Ecoperla Tower. W tej linii można znaleźć: zmiękczacz wody, stację wielofunkcyjną, urządzenie do usuwania azotanów, kolumnę węglową, kolumnę filtracyjną, odżelaziacz, urządzenie do usuwania żelaza i manganu z wody.

Warto zaznaczyć, że wybrane urządzenia, w tym cała seria Ecoperla Tower, są objęte aż 10-letnią gwarancją! To fantastyczne warunki, które są najlepszym świadectwem trwałości i solidności dobranych komponentów.

infografika ecoperla

Wszystkie produkty Ecoperla posiadają specjalne systemy usprawniające ich działanie.

Warto wspomnieć o dobrej jakości komponentów, z których są produkowane urządzenia. Sam proces produkcyjny odbywa się na terenie Europy.

Nowoczesne rozwiązania, piękno i funkcjonalność to cechy, dzięki którym polska marka Ecoperla zdobywa coraz większą popularność.