Firma Atlas Filtri działa na rynku już od 35-ciu lat. Ta włoska marka specjalizuje się w produkcji i sprzedaży urządzeń do uzdatniania wody do kuchni, domu i zakładów przemysłowych. Oferta jest szeroka i gwarantuje bezpieczeństwo – wszystkie filtry mają potrzebne atesty, które obowiązują na całym świecie.

Filtry Atlas Filtri

Filtry są tak wytrzymałe dzięki wykorzystaniu do produkcji wytrzymałych materiałów (na przykład polipropylenu czy mosiądzu). Ofertę podzielono na serie. SX i BX może być używana z różnego rodzaju wkładami. Dzięki temu jeden produkt może mieć kilka zastosowań. Seria SX nadaje się do wkładów z uszczelkami płaskimi, a BX z podwójnymi typu „O-ring”. Atlas Filtri Hydra i FA posiadają system samoczyszczący. Dzięki temu można uniknąć comiesięcznego rozkręcania urządzenia. Seria K to produkty do zadań specjalnych. Z małymi dodatkami sprawdzą się nawet w przemyśle. Filtry BIG to kontynuacja serii Big Blue. W niektórych modelach można znaleźć manometr.

Więcej informacji o modelach filtrów do wody Atlas Filtri można znaleźć tutaj.

Wkłady Atlas Filtri

Wkłady analogicznie do filtrów zostały podzielone na serie. Najlepiej dobierać do siebie elementy właśnie na takiej podstawie. To wtedy według producenta można uzyskać najlepsze efekty i zapewnić długoletnie działanie urządzenia.