Jeśli właśnie planujesz rozpocząć bądź kończysz budowę domu. Chcesz, aby wszystkie rozwiązania wewnątrz były nowoczesne i w pełni dopasowane do potrzeb. Zależy Ci na doskonałej ochronie instalacji wodnych, koniecznie przeczytaj te informacje. Zmiękczacz wody z WiFi Ecoperla Slimline może okazać się idealnym wyborem do Twojego domu!

W sklepach internetowych właśnie pojawiła się nowa linia kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline. To fantastyczne, przemyślane i bardzo skuteczne urządzenia, które zapewnią miękką wodę w całym domu. Za ten projekt odpowiadają polska marka Ecoperla oraz światowy gigant Pentair. Mamy tu do czynienia nie tylko z WiFi, ale również wieloma funkcjami obniżającymi koszty eksploatacji i zwiększającymi komfort codziennego użytkowania. Do wyboru są zmiękczacze wody: Ecoperla Slimline 14, Ecoperla Slimline 17, Ecoperla Slimline 24.

Funkcja WiFi w zmiękczaczach wody Ecoperla Slimline

Na rynku wciąż jeszcze nie ma zbyt wielu propozycji zmiękczaczy wody z WiFi. Ecoperla to urządzenie z wieloma dodatkami w racjonalnej cenie. Z tych względów warto jest zwrócić na niego uwagę. Dzięki wbudowanemu WiFi pracę zmiękczacza wody można kontrolować z dowolnego miejsca. Przystępna forma wykresów pokazuje zużycie i przepływ wody w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca lub roku. Ponadto możliwość ustawienia trybu wakacyjnego sprawi, że urządzenie zregeneruje się dopiero tuż przed powrotem. Kolejną wygodą są przypomnienia o dosypywaniu soli oraz potrzebie umówienia serwisu.

Co jeszcze wyróżnia zmiękczacze wody z WiFi Ecoperla Slimline?

Przede wszystkim jest to świetnie zaprojektowana, praktycznie bezawaryjna głowica sterująca, pracująca w oparciu o elektrozawory. W butli znajduje się monosferyczna żywica jonowymienna. Ustawienia Ecoperla Perfect System, regeneracja UpFlow oraz solankowanie proporcjonalne zapewniają minimalne zapotrzebowanie na wodę i sól do regeneracji. System suchego zbiornika zapobiega powstawaniu mostów solnych. W dodatku warunki gwarancyjne są bardzo korzystne!

Ecoperla Slimline – zmiękczacz wody, który warto wybrać

Zmiękczacz wody z WiFi Ecoperla Slimline to świetny produkt, który podbije serce wielu osób i z całą pewnością sprosta ich oczekiwaniom. Warto go wybrać ze względu na ogromną wygodę użytkowania i skuteczność, jaką zapewnia. To jeden ze zmiękczaczy wody, dający luksus na co dzień.