Każdy, kto choć raz poszukiwał zmiękczacza wody na pewno natknął się na produkty Pentair. To popularne urządzenia, które wyróżniają się bardzo solidnym wykonaniem, doskonałą i bezawaryjną głowicą sterującą oraz dodatkowymi udogodnieniami, które mają sprawić, ze użytkowanie będzie jeszcze bardziej wygodne, a każdy aspekt pracy dopatrzony. W tym roku Pentair znów zachwyciło. Już można dostać ich flagowe produkty z serii zmiękczaczy wody z WiFi Pentair IQsoft. Co dokładnie warto o nich wiedzieć?

Nowoczesne technologie pukają do drzwi

Przede wszystkim warto wspomnieć o funkcji WiFi w zmiękczaczach wody Pentair IQsoft. W domach można znaleźć coraz więcej inteligentnych urządzeń obsługiwanych z poziomu aplikacji na telefonie lub tablecie. Zmiękczacze wody wcale nie pozostają w tyle pod tym względem. Dzięki ConnectMySoftener można obserwować pracę swojego zmiękczacza wody z dowolnego miejsca. Nieważne czy będziemy w pracy, czy na wakacjach – bez problemu będziemy mogli sprawdzić aktualny przepływ wody, zużycie wody oraz poziom soli w zbiorniku. W dodatku zyskujemy tryb wakacyjny, który możemy uruchomić mobilnie.

Liczne funkcje w zmiękczaczach wody z WiFi Pentair IQsoft

Producent Pentair często wspominał o WiFi, jednak bardzo trudno było znaleźć informację o innych świetnych dodatkach. Tymczasem wcale nie odbiegają od najważniejszej zmiany. Co jeszcze znalazło się w nowej serii? Przede wszystkim skrócono czas regeneracji zmiękczacza wody i zmniejszono ilość soli wykorzystywanej do tego procesu. Zamontowano dźwiękowy alarm poziomu soli, system suchego zbiornika solanki.

Przeczytaj więcej na stronie https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-pentair-iqsoft-25/

Pentair znów pokazało się z najlepszej strony

Pentair znowu zaskoczyło jakością swoich urządzeń. Teraz są nie tylko wydajne, ale także niezwykle funkcjonalne i na miarę dzisiejszych czasów. Niestety, to produkty z wyższej półki i trzeba będzie na nie poświęcić trochę większą kwotę.