Ecoperla to marka, którą mogły poznać osoby, poszukujące rozwiązań do uzdatniania wody w swoim domu. To ekskluzywne rozwiązania, które pozwalają na poprawę jakości wody i doprowadzenie parametrów do obowiązujących norm. Odbiorcy szybko pokochali urządzenia marki Ecoperla oraz całą ofertę marki, bo to nie tylko produkty. Na czym polega jej fenomen? Co ma w sobie wyjątkowego? Co warto o niej wiedzieć?

Dewizą marki Ecoperla jest piękno czystej wody. To także jej misja. Oferowane produkty mają zapewniać stały dostęp wszędzie, gdzie jest to tylko potrzebne, niezależnie od ujęcia. To ekskluzywne rozwiązania do gospodarstw domowych, czerpiących wodę wodociągową bądź z własnego ujęcia. Wybrane urządzenia poradzą sobie z przekroczeniami takimi jak: wysoki stopień twardości wody, wysokie stężenie żelaza i manganu, azotany, jon amonowy, związki organiczne. Oferta obejmuje:

  • Filtry kuchenne – systemy odwróconej osmozy oraz ultrafiltrację
  • Filtry na cały dom – kompaktowe zmiękczacze wody oraz stacje wielofunkcyjne, wydajne urządzenia z serii Ecoperla Tower
  • Akcesoria

Wiele z urządzeń marki Ecoperla objętych jest 10-letnią gwarancją, co samo potwierdza wysoką jakość produktów oraz ich solidność. Wszystkie łączą cztery cechy – wydajność, funkcjonalność, estetyka i innowacyjność. Ponadto posiadają specjalnie zaprojektowane systemy, które poprawiają jakość ich pracy, zapewniają zrównoważone działanie oraz obniżają koszty eksploatacyjne.

Marka nie chce jednak ograniczać się tylko do produktów. Z tego względu oferuje znacznie więcej – wiedzę. Ecoperla posiada własny kanał na YouTube z merytoryczną wiedzą zaprezentowaną w ciekawy i przystępny sposób. Tu poznacie recenzje produktów, najciekawsze rozwiązania problemów z jakością wody, dowiecie się o etapach związanych z montażem oraz prawidłowym serwisowaniem.

Oprócz tego Ecoperla stara się promować ważne idee. Z tego względu powstało oznaczenie „Think Green with Ecoperla”, które promuje rozwiązania w uzdatnianiu wody wspierające proekologiczne zachowania i dbanie o środowisko.

Jak widać, ta polska marka to nie tylko wysokiej klasy urządzenia powstające na terenie Europy, ale również wiedza i wyjście naprzeciw oczekiwaniom. Odbiorcy mają stały dostęp do części zamiennych oraz pomocy technicznej. A kto stoi za marką Ecoperla?

Firma Klarsan – lata doświadczenia w uzdatnianiu wody

Ecoperla jest marką stworzoną przez polską firmę z wieloletnim doświadczeniem. Klarsan działa na polskim rynku już od 2007 roku. Historia sięga jednak znacznie dalej. Założyciel firmy przez wiele lat zdobywał doświadczenie w branży uzdatniania wody, które zaowocowało własną działalnością. To firma, która swoją siedzibę ma w samym centrum Polski. To znacznie ułatwia działania logistyczne oraz szybkie dotarcie do klientów, którzy potrzebują poprawy parametrów wody nawet w najbardziej odległych zakamarkach kraju.

Klarsan dostarcza rozwiązania w zakresie przygotowania wody na cele przemysłowe, socjalno-bytowe, rekreacyjne oraz medyczne. Tworzone są przemysłowe stacje uzdatniania wody oraz projekty do gospodarstw domowych, dla indywidualnych odbiorców. Firma od lat kieruje się następującymi wartościami:

  • Doświadczenie – kadra składa się z doświadczonych inżynierów z ogromną wiedzą, którzy stale przechodzą szkolenia dotyczące najnowszych technologii i rozwiązań w uzdatnianiu wody
  • Współpraca – Klarsan stawia na współpracę oraz komunikację. Dotyczy to działań międzydziałowych, kontrahentów, dystrybutorów oraz zleceniodawców
  • Profesjonalizm –  każda sprawa traktowana jest indywidualnie i właśnie takie podejście cechuje ekspertów. Za każdym razem poszukiwane są rozwiązania najlepiej dopasowane do potrzeb oraz warunków panujących w miejscu, w którym ma się znajdować stacja uzdatniania wody
  • Wysoka jakość komponentów – zanim komponenty trafią do oferty są szczegółowo sprawdzane oraz selekcjonowane. Wszystko w celu wyboru najbardziej trwałych rozwiązań. Wszystkie dostępne w ofercie pochodzą od najlepszych producentów. Klarsan współpracuje z największymi z branży uzdatniania wody, jak: Clack, Cintropur, Atlas filtri, FixaFlex, Lanxess. Można więc być pewnym jakości

Co dokładnie oferuje firma Klarsan?

Oferta jest dopasowywana indywidualnie do potrzeb i obejmuje między innymi: wywiad, wizję lokalną, analizę fizykochemiczną oraz mikrobiologiczną, testy obciążeniowe, dobór metod i urządzeń do uzdatniania wody, montaż oraz serwis.

Polska marka godna zaufaniai

Polska marka Ecoperla jest zdecydowanie godna zaufania, a oferta w pełni dopasowana do potrzeb. Warto przyjrzeć się bliżej i poczuć piękno czystej wody także w swoim domu.