Zadaniem stacji wielofunkcyjnej jest skuteczne oczyszczanie i zmiękczenie wody. Jest to szczególnie ważne w przypadkach, gdy stan wody użytkowej przekracza kilka dopuszczalnych norm.

Filtry tego typu są wyposażone w starannie dobrane złoże wielofunkcyjne, które może jednocześnie rozwiązać kilka problemów związanych z wodą. Najlepsze stacje wielofunkcyjne dostępne na polskim rynku to Ecoperla Multicab i Ecoperla Multitower.

Solidne i wydajne uzdatnianie wody

Zaletami filtrów polskiej marki Ecoperla jest nie tylko ich efektywność, ale również stan wizualny. Stacje te mają kompaktową obudowę, która odróżnia je od tradycyjnych modeli dwuczęściowych oferowanych przez konkurencję. Ecoperla Multicab i Ecoperla Multitower mają ciekawy design i zapewniają optymalną wydajność, a także są stosunkowo nieduże.

5 zanieczyszczeń usuwanych za jednym razem

Wielofunkcyjne jednostki Ecoperla oparte są na złożach z mieszanki najlepszych materiałów filtracyjnych o takim zastosowaniu. Są w stanie usunąć z wody żelazo, mangan, amoniak i związki organiczne. Twardość wody i jej gorszy kolor również mogą być w ten sposób wyeliminowane. Woda ze studni głębinowej oczyszczana jest kompleksowo, skutecznie i wieloetapowo. Przepływając przez każdą kolejną warstwę złoża, pozbawiana jest innego rodzaju zanieczyszczenia.