Zewsząd bombardują nas informacjami o zakwaszeniu organizmu. To w nim upatrywana jest przyczyna wielu powszechnie występujących dolegliwości – przewlekłego zmęczenia, bólów głowy czy stawów, bezsenności i drażliwości, alergii i stanów zapalnych. Brzmi znajomo, prawda? A wystarczy tak niewiele, aby przywrócić równowagę kwasowo – zasadową organizmu. Mowa o wodzie alkalicznej? Jakie unikatowe właściwości kryje w sobie woda alkaliczna?

Najlepsze pH dla ludzkiego organizmu

Woda o silnie zasadowym pH doskonale przywraca fizjologiczne pH organizmu, co doskonale wpływa na samopoczucie i wygląd. Ale jest coś jeszcze  – woda alkaliczna cechuje się wysoką zawartością magnezu, a jak wiadomo niedobór magnezu – obok zakwaszenia organizmu – to kolejna powszechnie występująca przypadłość. Można zatem połączyć odkwaszanie organizmu z uzupełnieniem puli magnezu.

Wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir

Ecoperla Elixir to wkład rewitalizujący polskiej marki, przeznaczony do kranowych filtrów wody, który w domowych warunkach pomaga otrzymać nieograniczoną ilość wody alkalicznej. Wystarczy odkręcić kran, a wkład rewitalizujący wzbogaci ją w wodór i magnez. Bez wychodzenia w domu, bez biegania po sklepach w poszukiwaniu butelki wody alkalicznej, bez wydawania sporej kwoty pieniędzy na wodę butelkowaną – ciesz się niepowtarzalnym smakiem wody alkalicznej i nienagannym zdrowiem.

wkład rewitalizujący wodę Ecoperla Elixir