Co się bardziej opłaca? Woda butelkowana czy woda po odwróconej osmozie?

Co się bardziej opłaca? Woda butelkowana czy woda po odwróconej osmozie?

Co się bardziej opłaca? Woda butelkowana czy woda po odwróconej osmozie?

Filtry do odwróconej osmozy to urządzenia cieszące się coraz większym i stale rosnącym zainteresowaniem. Pomimo wysokich kosztów instalacji jest to jeden z najlepszych sposobów, przy pomocy którego uzyskana zostanie tańsza woda do picia.

Wielkie porównanie

Te używane w gospodarstwach domowych mają odpowiednią dla swojego zastosowania pojemność i wydajność, są wystarczające. Smaczna woda z odwróconej osmozy będzie chętniej pita przez domowników, niż kranówka lub popularna, ale w rozliczeniu miesięcznym, droga, woda butelkowana. Kupując wodę butelkowaną płacimy głównie za opakowanie, a woda często jest podobnej jakości, co woda z kranu.

Zatroszcz się o smak potraw i napojów, a przy okazji o środowisko

Dużym atutem filtrów do odwróconej osmozy jest ich troska o środowisko. Fakt ich wysokiej ceny i zastosowania najnowszej technologii może środowisko “kosztować”, jednak jeśli w całości zrezygnujemy z używania plastikowych butelek, w które pakowana jest woda mineralna, środowisko na pewno wyjdzie na tym “na plus”. Mniej odpadów plastikowych to lepsze środowisko, mniejsze wysypiska śmieci, mniejsze nakłady na recykling. Zakup filtrów do odwróconej osmozy warto wcześniej przemyśleć. Inwestycja na pewno się zwróci.

One thought on “Co się bardziej opłaca? Woda butelkowana czy woda po odwróconej osmozie?

  1. Miśka

    Wodę w plastiku już w obecnych czasach kupują ludzie nieświadomi… Naprawdę mamy dobrą wodę w kranach, a jeśli ktoś się boi lub taka woda mu nie smakuje, to niech sobie właśnie założy taką odwróconą osmozę. Wydawanie pieniędzy na wodę w plastiku to głupota.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.