Specjaliści notują, że do większości polskich gospodarstw domowych doprowadzana jest woda złej jakości. Jej podstawową wadą jest twardość, czyli zbyt duża ilość związków mineralnych. Twarda woda jest nie tylko niezdrowa, jeśli chodzi o kontakt ze skórą i spożycie, ale też znacznie przyczynia się do uszkodzeń sprzętu AGD i nieestetycznego wyglądu armatury, na której pozostawia trudny do zmycia osad. Żeby polepszyć stan wody w domu, warto zdecydować się na zakup zmiękczacza do wody.

Jaki zmiękczacz do wody wybrać?

Zmiękczacz wody to inwestycja na lata. Powinien być wysokiej jakości i cechować się ekonomicznością – te cechy spełnia model Ecoperla Slimline CS 30 renomowanej polskiej marki Ecoperla. Zmiękczacz wody opracowany został przez profesjonalistów mających ogromne doświadczenie w filtracji wody. Ecoperla Slimline CS 30 bez problemu usuwa z wody nadmiar minerałów i sprawia, że ta staje się miękka i przyjemniejsza w codziennym użyciu.

kompaktowy zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS 30

Co zyskujemy montując Ecoperla Slimline CS 30?

Montaż Ecoperla Slimline CS 30 wiąże się z wieloma zaletami. Przede wszystkim zapomnieć będziemy mogli o ciągłym szorowaniu kafelek i sprzętu AGD, a także dodawaniu ogromnych ilości płynu do płukania do każdego prania. Miękka woda potraktuje nasze sprzęty domowe dużo bardziej troskliwie.