Zyskaj więcej z nową wersją zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS

Zyskaj więcej z nową wersją zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS

Zyskaj więcej z nową wersją zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS

W styczniu 2018 pojawiła się odświeżona wersja kompaktowych zmiękczaczy wody Ecoperla Slimline CS. Sprawdź, co możesz zyskać po wprowadzeniu nowych funkcji i udoskonaleń!

Co było do tej pory?

Omawiając wprowadzone zmiany w tych zmiękczaczach wody warto wspomnieć, z czym osoby zainteresowanej kupnem miały do czynienia do tej pory. Seria Ecoperla Slimline CS powstała dzięki długiej i dobrej współpracy między polską marką Ecoperla, a belgijskim oddziałem Erie Water Treatment. W przypadku tego kompaktowego zmiękczacza wody warto pochwalić głowicę sterującą z elektrozaworami, dzięki którym urządzenia są mniej narażone na awarie. Warto wspomnieć, że regeneracja jest krótsza, a jednocześnie tak bardzo wydajna. Dodatkowym atutem jest Ecoperla Perfect System – specjalne ustawienia głowicy sterującej są gwarancją ekonomicznej eksploatacji oraz przedłużonej żywotności złoża. Oprócz tego Ecoperla Slimline CS ma świetne warunki gwarancyjne.

Co się zmieniło?

Przede wszystkim dodano funkcję dźwiękowego alarmu dosypywania soli. Dzięki temu nie musimy sami kontrolować poziomu soli tabletkowanej. Kiedy soli na regenerację będzie zbyt mało, zmiękczacz wody zacznie wydawać sygnał dźwiękowy. Sami będziemy musieli go wyłączyć na panelu sterującym

W dodatku zmieniono części w układzie solankowania. Teraz są o wiele trwalsze i bardziej odporne na zniszczenia. Oprócz tego zmianie uległa budowa elektrozaworów. Obecnie składają się z mniejszej ilości części, a przez to są mniej awaryjne.

Zmiany pojawiły się także w systemie zasilania. Teraz możemy podłączyć zmiękczacz wody pod prąd stały DC. Ma też mniejszy, bardziej energooszczędny zasilacz.

Poznaj odświeżoną wersję najpopularniejszego modelu z serii na https://www.filtry-do-wody.info/produkt/zmiekczacz-ecoperla-slimline-cs-30/

Zyskaj większy komfort i bezpieczeństwo użytkowania

Kupując najnowszą wersję zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS zyskujemy dodatkowe funkcje ułatwiające użytkowanie, a także pewność, że urządzenie będzie działało prawidłowo przez długie lata.

One thought on “Zyskaj więcej z nową wersją zmiękczacza wody Ecoperla Slimline CS

  1. arlekin76

    Zmiękczacz wody Ecoperla Slimline CS to bardzo fajna seria. Mam u siebie model z 30 litrami złoża, bo taki polecił mi sprzedawca. To był dobry wybór, bo regeneracja jest przeprowadzana rzadziej, a dzięki temu jestem w stanie realnie zaoszczędzić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.