Złoty środek na azotany w wodzie

Złoty środek na azotany w wodzie

Złoty środek na azotany w wodzie

Bardzo dobrym sposobem na pozbycie się azotanów z wody jest zastosowanie stacji do ich usuwania. Przykładem takiego urządzenia jest Ecoperla Nitratower, której elementy wyprodukowano w Europie z największą dbałością o szczegóły i jakość. W jaki sposób urządzenie to usuwa azotany?

Każdy komponent jest tak samo ważny

Stacja do usuwania azotanów polskiej marki Ecoperla Nitratower działa dzięki butli zasypanej złożem, głowy sterującej oraz soli regeneracyjnej. To świetne rozwiązanie dla dużych gospodarstw domowych. Urządzenie to zapewnia bardzo dokładną filtrację. Usuwa zarówno azotany, jak i siarczany. Jest bezpiecznym i ekonomicznym sposobem, który nie wymaga wiele uwagi użytkownika. Poza tym jest łatwa w użyciu, między innymi dzięki panelowi w języku polskim. Proces regeneracji w Ecoperla Nitratower zachodzi automatycznie.

Do każdego typu wody

Zarówno woda ze studni głębinowej, jak i innych ujęć mogą być zanieczyszczone azotanami. Stacja Ecoperla Nitratower jest uniwersalna i może być stosowana w obydwu tych przypadkach. Warto z niej skorzystać, ponieważ azotany mają bardzo negatywny wpływ na zdrowie. Stacja powoduje, że woda staje się bezpieczna, w pełni wolna od azotanów. Jest neutralna dla organizmu. Azotany nie będą miały szans na przekształcenie się w o wiele bardziej szkodliwe azotyny.

Obecnością azotanów w wodzie w szczególności powinny zainteresować się osoby zamieszkałe na terenach rolniczych. Małe miejscowości położone blisko pół uprawnych są w podwyższonej grupie ryzyka wystąpienia kłopotów z tymi zanieczyszczeniami.

Kompleksowe usuwanie azotanów z Ecoperla Nitratower

Ten sposób usuwania azotanów z wody pitnej jest prosty, korzystny cenowo i przede wszystkim skuteczny. Jeśli masz problemy z azotanami w wodzie i chcesz uzdatniać ją na całą instalację w gospodarstwie domowym, koniecznie weź pod uwagę ten produkt.

Poznaj Ecoperla Nitratower: https://www.krainawody.pl/701-usuwanie-azotanow-ecoperla-nitratower-l.html

3 thoughts on “Złoty środek na azotany w wodzie

 1. sroka m.

  Kiepska sprawa z tymi azotanami… Dobrze, że są na rynku urządzenia, które radzą sobie z takimi problemami. W wodzie jest dużo substancji, które mogą szkodzić rurom, otoczeniu, ale ostatecznie niewiele, które mają tak duży i bezpośredni wpływ na zdrowie.

 2. Andrzej Orzeł

  Szczerze mówiąc, mam średnią wodę pod względem stężenia żelaza i w mojej okolicy jest to popularne niestety. Ale nigdy nie spotkałem się z problemem azotanów w wodzie, tak “face to face”. Wydaje mi się, że skoro rolnicy używają albo powinni używać coraz mniej toksycznych, dziwnych nawozów, to jest tego mniej. Ale skoro są produkowane urządzenia na takie problemy, tzn. że problem musi istnieć. Masakra

  1. Justyna

   Mój znajomy ostatnio wykrył w wodzie z wodociągu azotany i założył odwróconą osmozę, bo podobno nieźle oczyszcza właśnie też z azotanów. No ale jednak taka woda jest tylko dobra w kuchni, ja na jego miejscu pewnie założyłabym stację na cały dom. Słaba sprawa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.