Zaoszczędź czas na walkę z twardą wodą!

Zaoszczędź czas na walkę z twardą wodą!

Zaoszczędź czas na walkę z twardą wodą!

Każdy, kto posiada twardą wodę wie, jak ciężko domyć osad z armatury. Zacieki na zlewie, kranie czy kabinie prysznicowej spędzają sen z powiek wielu osobom. Wciąż kupujemy coraz droższe detergenty do usuwania kamienia, stosujemy domowe metody, jednak problem nie znika. Jak więc sobie z nim radzić?Jak redukować wysoki stopień twardości wody ?

Twarda woda powoduje, że marnujemy wiele czasu i energii na porządkach, które i tak nie przynoszą zadowalających efektów. A przecież każdy chce, żeby jego dom wyglądał schludnie. Najlepszym rozwiązaniem jest zmiękczacz wody. Dzięki niemu pozbędziemy się trudnych do usunięcia zacieków, zarówno w kuchni, jak i w łazience. Przy okazji ochronimy domowy sprzęt AGD oraz instalacje.

Jaki zmiękczacz wody warto wybrać?

Na rynku dostępne są różne zmiękczacze wody, a wartym polecenia jest polskiej marki z serii Ecoperla Softower. Wykonany został z komponentów najlepszej jakości, co umożliwi jego użytkowanie przez wiele lat. Dzięki 3 rozmiarom z łatwością można wybrać urządzenie dostosowane do wielkości gospodarstwa domowego. Jako złoże filtracyjne wykorzystano żywicę monosferyczną, która cechuje się dużą wydajnością.

Ecoperla Softower nie tylko redukuje twardość wody, ale też eliminuje z niej niewielkie stężenie manganu i żelaza. Ecoperla przy tworzeniu tego urządzenia postawiła na najlepsze, markowe komponenty.

Co więcej, seria zmiękczaczy wody Ecoperla Softower jest objęta aż 10-letnią gwarancją! To fantastyczne warunki, które są najlepszym świadectwem trwałości i solidności dobranych komponentów.

Poznaj Ecoperla Softower: https://www.ultrafiltracja.pl/pl/p/Zmiekczacz-Ecoperla-Softower-L/585

Oszczędź sobie problemów z twardą wodą!

Decydując się na zakup zmiękczacza wody oszczędzimy czas i energię na usuwaniu osadu oraz pieniądze wydawane na silne detergenty

Komentarze

 1. Gosia

  Dopóki ktoś sam nie porówna sobie życia z miękką i twardą wodą, nie doceni 🙂 Długo się broniłam przed zmiękczaczem wody, ale teraz nie wyobrażam sobie życia z tymi wszystkimi osadami i ciągłymi problemami z moją zmywarką. To naprawdę spora oszczędność czasu i pieniędzy.

  1. Angela

   Zgadzam się! Od niedawna jestem szczęśliwą posiadaczką zmiękczacza wody i zachwycam się nieustannie 🙂 Człowiek nie widzi, ile może zyskać, dopóki nie spróbuje. Jestem fanką, polecam każdemu się zastanowić nad tym rozwiązaniem!

 2. Dawid

  Ja też mam zamontowany zmiękczacz, bo jestem fanem czarnej armatury i matowych płytek 🙂 Niezłe połączenie, wiem – szczególnie uwielbiane przez twardą wodę. Bez zmiękczacza ani rusz. Ale wszystko wygląda naprawdę perfekcyjnie i myślę, że jakby urządzenie się kiepściło, od razu zauważę 🙂

  1. Marysia

   Fakt, dla armatury miękka woda jest bardzo łaskawa 🙂 Ale ja się trochę bałam jej wpływu na zdrowie. Cholera wie jaką wodę tak naprawdę powinniśmy pić – producenci wody w butelkach mówią jedno, a filtrów drugie. Dlatego ja oprócz zmiękczacza mam również osmozę z mineralizatorem. Idealne rozwiązanie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.