Woda wodorowa z magnezem – sprawdzony sposób na dobre samopoczucie

Woda wodorowa z magnezem – sprawdzony sposób na dobre samopoczucie

Woda wodorowa z magnezem – sprawdzony sposób na dobre samopoczucie

Wysoka zawartość składników mineralnych (w tym magnezu) w spożywanej wodzie może mieć bardzo duży wpływ na dobre samopoczucie. Odpowiednie właściwości oraz najwyższą jakość uzyskiwanej wody zapewnić może wyłącznie dobry system filtrujący. Właściwy wkład rewitalizujący sprawia, że woda z kranu jest lepiej przyswajalna przez organizmu oraz bardziej wartościowa. 

Na czym polega rewitalizacja wody?

Ecoperla Elixir odpowiada za dostarczenie do przefiltrowanej wody znacznych ilości magnezu i cząsteczek wodoru, w formie jonów hydroksylowych i jonów magnezu. Ich wysoka zawartość pozwala na uzyskanie zasadowego odczynu wody, przez co poziom jej pH ulega zwiększeniu. Poprawiają się również właściwości antyoksydacyjne wody. Dzięki temu może ona zabezpieczać struktury zdrowych komórek i opóźniać ich obumieranie. Chroni je również przed działaniem wolnych rodników i opóźnia procesy starzenia się organizmu.

Cała moc zalet dla organizmu

Woda uzyskiwana dzięki wkładowi Ecoperla Elixir pozwala na zdrowy tryb życia, a na dodatek jest łatwa do wytworzenia. Mineralizator ten może być stosowany w systemach odwróconej osmozy, nanofiltracji oraz ultrafiltracji, a także funkcjonować jako samodzielny filtrator wody surowej. Rozbudowany system umożliwia mu również pełnienie funkcji jonizatora.

One thought on “Woda wodorowa z magnezem – sprawdzony sposób na dobre samopoczucie

  1. Odetta

    Mój ulubiony zmiękczacz wody. Moja rodzina mieszka w trzech różnych domach i każdy ma założony inny model zmiękczacza wody. Mój brat zdecydował się właśnie na Erie IQsoft Eco i przyznam szczerze, ze mu pozazdrościłam, bo soli na regenerację zużywa o wiele mniej niż my. Ogólnie jest bardziej oszczędny i można go kontrolować poprzez WiFi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.