Nowinka od Erie: zmiękczacz wody Erie IQsoft Eco z WiFi

Nowinka od Erie: zmiękczacz wody Erie IQsoft Eco z WiFi

Nowinka od Erie: zmiękczacz wody Erie IQsoft Eco z WiFi

Każdy, kto choć raz poszukiwał zmiękczacza wody na pewno natknął się na produkty Erie. To popularne urządzenia, które wyróżniają się bardzo solidnym wykonaniem, doskonałą i bezawaryjną głowicą sterującą oraz dodatkowymi udogodnieniami, które mają sprawić, ze użytkowanie będzie jeszcze bardziej wygodne, a każdy aspekt pracy dopatrzony. W tym roku Erie znów zachwyciło. Tym razem już od dawna zapowiadanymi zmianami w serii zmiękczaczy wody Erie IQsoft Eco. Co dokładnie uległo zmianie na lepsze?

Nowoczesne technologie pukają do drzwi

Przede wszystkim warto wspomnieć o funkcji WiFi. W domach można znaleźć coraz więcej inteligentnych urządzeń obsługiwanych z poziomu aplikacji na telefonie lub tablecie. Zmiękczacze wody wcale nie pozostają w tyle pod tym względem. Dzięki Erie Connect można obserwować pracę swojego zmiękczacza wody z dowolnego miejsca. Nieważne czy będziemy w pracy, czy na wakacjach – bez problemu będziemy mogli sprawdzić aktualny przepływ wody, zużycie wody oraz poziom soli w zbiorniku. W dodatku zyskujemy tryb wakacyjny, który możemy uruchomić mobilnie.

Niezapowiedziane zmiany

Erie często wspominało o WiFi, jednak bardzo trudno było znaleźć informację o innych zmianach. Tymczasem wcale nie odbiegają od najważniejszej zmiany. Co jeszcze znalazło się w nowej serii? Przede wszystkim skrócono czas regeneracji zmiękczacza wody i zmniejszono ilość soli wykorzystywanej do tego procesu. Zamontowano podświetlenie zbiornika solanki.

Przeczytaj więcej na stronie https://www.zestudni.pl/zmiekczacz-erie-iqsoft-eco-26/

Erie znów pokazało się z najlepszej strony

Erie znowu zaskoczyło jakością swoich urządzeń. Teraz są nie tylko wydajne, ale także niezwykle funkcjonalne i na miarę dzisiejszych czasów. Niestety, to produkty z wyższej półki i trzeba będzie na nie poświęcić trochę większą kwotę.

One thought on “Nowinka od Erie: zmiękczacz wody Erie IQsoft Eco z WiFi

  1. Filip

    Mój ulubiony zmiękczacz wody. Moja rodzina mieszka w trzech różnych domach i każdy ma założony inny model zmiękczacza wody. Mój brat zdecydował się właśnie na Erie IQsoft Eco i przyznam szczerze, ze mu pozazdrościłam, bo soli na regenerację zużywa o wiele mniej niż my. Ogólnie jest bardziej oszczędny i można go kontrolować poprzez WiFi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.