Doradzamy jak uzyskać wodę alkaliczną!

Doradzamy jak uzyskać wodę alkaliczną!

Doradzamy jak uzyskać wodę alkaliczną!

Choć o wodzie alkalicznej mówi się coraz częściej, zarówno w popularnej prasie, jak i w telewizji, wciąż niewiele osób wie, skąd właściwie ją wziąć. Okazuje się, że nie jest to wcale tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać.

Woda alkaliczna w butelce

W Polsce zaczyna już pojawiać się woda żywa w butelkach. Jest to dość proste rozwiązanie, ale zdecydowanie drogie i nie każdy może sobie na nie pozwolić. Jeśli chcemy natomiast używać wody alkalicznej także do gotowania, wtedy inwestycja wydaje się już całkiem nieopłacalna.

Jonizatory

Istnieje także możliwość zakupienia specjalnego urządzenia, nazywanego jonizatorem. Jest to dość wygodne rozwiązanie i cenione ze względu na łatwość obsługi oraz stosunkowo przystępną cenę. Woda alkaliczna gotowa jest w ten sposób po zaledwie kilku minutach.

Wkłady rewitalizujące

Bardzo popularny stał się także wkład do urządzeń filtrujących polskiej marki Ecoperla Elixir. Pasuje on do prawie wszystkich urządzeń dostępnych na polskim rynku, a do tego można za jego pomocą uzyskać pH o wartości nawet do 9,5. To o wiele więcej niż inne, popularne filtry do wody. Oprócz tego Ecoperla Elixir sprawia, że woda jest wyjątkowo naładowana magnezem – bardzo korzystnym dla organizmu składnikiem.

One thought on “Doradzamy jak uzyskać wodę alkaliczną!

  1. Lidka

    Rzeczywiście, woda alkaliczna w butelkach jest droga. Trochę przesadzają z ceną. W jonizatory średnio wierzę, słyszałem różne opinie. Ale ten wkład rewitalizujący jest ciekawy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.